Штипјанец нападнат во Прилеп

 

 

На 07.07.2020 во 22.00 часот во ОВР Прилеп, Р.Д.(54) од Штип пријавил дека околу 16.00 часот на ул.„Дебарца“ во Прилеп, по претходна расправија поради нерасчистени должничко – доверителски односи, бил физички нападнат од С.К., Ш.Н. и уште неколку непознати лица.

 

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи