Опожарено возило на ул. „Цане Коњарец“ во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На 24.08.2020 во 04.00 часот во Полициската станица Прилеп, Т.Ф.(21) од Прилеп пријавил дека на улица „Цане Коњарец” во Прилеп настанал пожар во неговото патничко возило „бмв”, кое било паркирано пред неговата куќа. Тој успеал да го изгаси пожарот пред пристигнување на екипа од Територијалната противпожарна единица.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи