Прилепчанец физички нападнат во обложувалница

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

На 29.08.2020 во 13,10 часот М.М.(58) во Полициската станица Прилеп пријавил дека на 28.08.2020 околу 22,00 часот во обложувалница на ул„Мирче Ацев“ во Прилеп физички бил нападнат неговиот син Х.М. од А.Т и А.М. двајцата од Прилеп.

 

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи