Вечерва „Пена-парти“ во центарот на Прилеп

КОЊИЧКИ КЛУБ МУСИЦА – КРУШЕВО 078-377-315


 

На социјалните мрежи пред малку се појавија фотографии од фонтаната во центарот на Прилеп која се наоѓа на плоштадот „Александрија“ како од неа тече пена. Најверојатно некои неодговорни граѓани имаат ставено хемиско средство за правење на пена.

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи