Прилепчанец со пиштол им се заканувал и удирал по возилото

На 09.11.2020 во Одделението за внатрешни работи Прилеп, А.Т.(39) од Прилеп пријавил дека на 06.11.2020 тој и неговиот другар биле физички нападнати од Е.Е., кој притоа со пиштол удирал по неговото возило. Се преземаат мерки за расчистување на настанот.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи