Се запали „Фиат пунто“ на ул.„Горан Миноски“ во Прилеп

На 10.11.2020  во Одделението за внатрешни работи Прилеп, М.К.(36) од Прилеп пријавила дека околу 03.15 часот на ул.„Горан Миноски“ во Прилеп настанал пожар во нејзиното патничкото возило „фиат пунто“. Повредени лица нема, а пожарот бил изгаснат од екипа на Територијалната противпожарна единица Прилеп. Увид бил извршен.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи