ФОТО ВЕСТ – Магијата на Пелистер со првиот снег за годинава

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Вчерашното студено време, придонесе на дел од планините низ Македонија да се појави и слаб снег. Ова е сликата од нашиот убавец – Пелистер.

Фото : Владимир Јованоски

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи