Прилепчанец го нападнал својот татко

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Министерството за внатрешни работи информираше дека на 04.12. во 15:40 часот 35-годишниот прилепчанец С.М. пријавил дека по претходна вербална расправија, бил физички нападнат од Д.Н. и неговиот син.

 

Се работи на расчистување на случајот, информира МВР.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи