ВИДЕО – Авто школа Семафор Нова – единствена во Прилеп која нуди обука за сите категории и која има свој полигон

Авто школа Семафор Нова е најстара авто школа во нашиот град. Единствена авто школа која има полигон во своја сопственост, кој се наоѓа во Ново Лагово.

 

Нашата авто школа ќе Ви ги обезбеди сите можности и комфорот да се возите во безбедни квалитетни и нови возила,со постојано внимание и инструкции од нашите инструкторки и инструктори.

 

ВИДЕОТО Е ВО ПРОДУКЦИЈА НА ИНФО КОМПАС

 

Ние сме единствена авто школа во градот која нуди обука за сите категории. Теоретската настава се одвива во сопствени кабинети,кои се опремени со најнови технологии.

 

За  ЉУБИТЕЛИТЕ на адреналинот  обука за А, А1 и А2 категорија, со нови мотори.

 

За Б категорија : шкода фабиа, тојота јарис, голф 7, фолсфаген ап, мини купер, џип сузуки џими

 

За Ц категорија : Мерцедес Атего.

За Ц+Е категорија приколка Утва.

За Д категорија автобус Ивеко.

 

Се наоѓаме на ул.Мице Козар бр.87 ѓ -Ќутуче

 

Контактирајте не на тел.

 

075-414-836

075-208-337

078-230-267

 

ВИЕ ТРЕБА САМО ДА ДОЈДЕТЕ, НИЕ ЌЕ ВИ ГО ПОКАЖЕМЕ ПАТОТ ДО ВОЗАЧКА ДОЗВОЛА! ВАША АВТО ШКОЛА СЕМАФОР НОВА!!!

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи