Физички нападнат полициски службеник во Прилеп

На 31.12.2020 во 17.30 часот во Одделението за внатрешни работи Прилеп било пријавено дека во 16.45 часот пред казино во Прилеп полициски службеник бил физички нападнат од Е.Д. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи