ВИДЕО – Уште еден „мангуп“ вози на јавна површина – овој пат на плоштад во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

По серијата инциденти на кои разно разни „мангупи“ возат со своите скапи автомобили на јавни површини, овој пат на „Тик ток“ се појави видео од тоа како се вози на плоштадот „Методија Андонов Ченто“ во Прилеп.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи