ВИДЕО – Како се реконструираше булеварот „Гоце Делчев“ во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Екипата на Инфо Компас цели 10 месеци ја следеше и снимаше реконструкцијата на булеварот „Гоце Делчев“ во Прилеп. Изведувач на работите беше прилепската компанија „Изофас“.

 

Како излегаше целиот процес, од почеток до крај погледнете во ова 5 минутно видео, кое е комплетно во продукција на Инфо Компас.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи