ВИДЕО – Ана се обрати јавно: Денес жртва на „Јавна соба“ сум јас, утре може да бидеш ти!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Една од девојките чии фотографии се најдоа во групата „Јавна соба“ одлучи јавно да зборува за нејзиниот случај и со тоа да помогне да се подигне свеста на јавноста за овој проблем.

 

Во „Јавна соба“ постирана е нејзина фотографија по бикини земена од „Инстаграм“, но покрај навредливите коментари, објавени се и нејзините лични податоци и телефонски број.

 

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ???? (@troublemaker_ak)

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи