Пациент се фрли од прв спрат во Ковид центарот во „8 Септември“ и почина

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

МВР потврди дека 70 годишен пациент утрово во 7.20 се фрлил од првиот спрат на Ковид-центарот во болницата „8 Септември“ во Скопје и почина.

 

На местото заврши увидот на полицијата.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи