Прилепчанец се заканувал на полициски службеници

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

 

На 24.02.2021, полициски службеници од ОВР Прилеп го лишиле од слобода Н.Т.(28) од Прилеп поради постоење основи на сомнение дека се заканувал на двајца полициски службеници од Прилеп и на нивните семејства. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video