Крај на денот

Facebook
Twitter
Email
Print

 

Охридско зајдисонце

Гледајќи го зајдисонцето

Рефлексија во езеро

Бранови

Автор: Јосиф Трајкоски

Јосиф Трајкоски e дипломиран преведувач, фото и видео ентузијаст. Професионално се занимава со овие дејности, но пасија во животот му е кинематографијата и зацртаната цел во животот му е да работи во филмската индустрија.
Линкови за фото портофолио:
https://www.instagram.com/jozeph.christ/


Види ги сите објави за Јосиф Трајкоски

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи