Плетвар блокиран поради сообраќајна несреќа

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Патниот правец Прилеп-Градско на патниот правец Плетвар е блокиран поради сообраќајна несреќа. Според првичните и неофицијални информации кои ги добивме од наши читатели станува збор за превртен камион, но се уште не се знае како точно дошло до несреќата.

Повеќе детали се очекуваат подоцна.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи