Македонски знаменитости

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Бигорски

Бигорски

Канео

Охрид

Охрид

Автор: Гордана Николовска – Димеска

Гордана Николовска-Димеска е Родена 1962 година во Штип, а е жител на Прилеп од 1987 год. По професија доктор на медицина со работен ангажман во Итна медицинска Помош Прилеп. Фотографијата е едно големо хоби кое го исполнува нејзиното слободно време. Член е на ФКК Прилеп со титула фотограф од трета класа. Има учествувано на повеќе изложби  во државата, но и надвор од неа во печатена форма, а најново и во виртуелна форма на изложби.

Види ги сите објави за Гордана Ноколовска – Димеска

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи