Опожарени две возила на ул.„Кузман Јосифоски“ во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

На 03.03.2021 околу 02.30 часот во Полициската станица Прилеп било пријавено дека настанал пожар на две возила на ул.„Кузман Јосифоски“ во Прилеп. Пожарот бил изгаснат од единицата за Територијална противпожарна заштита Прилеп, а повредени лица нема. Извршен бил увид од екипа на Одделението за внатрешни работи Прилеп.

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи