ВИДЕО – Наставниците од музичкото училиште со прекрасна изведба на „Don’t worry be Happy“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Наставниците од музичкото училиште во Прилеп со прекрасна изведба на „Don’t worry be Happy“ која ја промовираа денеска на Меѓународниот ден на жената.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи