Третоодделенци од ООУ „Блаже Конески“ изработија видео со кое го честитаат празникот на жената 8-ми Март

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Учениците од 3- три одделение, ментор одделенски наставник Весна Арсиќ изработија видео по повод 8ми март меѓународниот ден на жената.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи