ВИДЕО – Хорот од мизичкото училиште во Прилеп со изведба на „We Are the World“

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Хорот од мизичкото училиште во Прилеп со изведба на „We Are the World“.

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи