Колорит

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Колорит

Автор: Андреј Стефаноски

Андреј Стефаноски, роден 22.11.1994 година.Уште од мали нозе имам пасија кон фотографијата и цело време го земав апаратот на мојот татко за да си играм со него. Активно почнав да се занимавам со фотографирање на 16 годишна возраст. Сум учествувал на на голем број изложби во нашата држава и на меѓународно ниво. Прогласен сум за фотограф 2-ра класа од страна на фото кино клубот во кој сум член.


Сите објави за Андреј Стефаноски

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи