Прилепчанец пријавил обид за обљуба врз неговата ќерка

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Во Одделението за внатрешни работи Прилеп, вчера во 18.30 часот, 40- годишен маж од прилепско село пријавил дека У.А. ја допирал по телото и се обидел да изврши обљуба врз неговата ќерка.

У.А. бил приведен во Одделението за внатрешни работи Прилеп.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи