Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Споменик Карпалак

Могила на Непобедените

Могила на Непобедените

Јато гулаби

Автор: Гордана Николовска – Димеска

Гордана Николовска-Димеска е Родена 1962 година во Штип, а е жител на Прилеп од 1987 год. По професија доктор на медицина со работен ангажман во Итна медицинска Помош Прилеп. Фотографијата е едно големо хоби кое го исполнува нејзиното слободно време. Член е на ФКК Прилеп со титула фотограф од трета класа. Има учествувано на повеќе изложби  во државата, но и надвор од неа во печатена форма, а најново и во виртуелна форма на изложби.

Види ги сите објави за Гордана Ноколовска – Димеска

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи