Прекрасна средба на скопскиот аеродром после 1399 дена разделеност

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Љубовта прави чуда и кога е вистинска знае да го победи и времето и границите и далечината.

На скопскиот аеродром се случи средба за каква што се пишуваат романи.

Маж ја пречека својата сакана по 4 години разделеност.  Тој ја дочека својата сакана со порака: „Доцниш 1.399 дена“, со солзи во очите, со букет цвеќе и со многу љубов.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи