ВИДЕО – Гинисов рекорд во мерење на температура

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Како се мери температура во училиштата во Призрен?

 

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи