ВИДЕО – Десетина мажи тепаат човек во центарот на Струмица

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На Фејсбук страната Струмица онлајн објавено е видео на кое се гледа како десетина луѓе тепаат човек во центарот на Струмица. Тие најпрво го бркаат човекот, а потоа со шипки, клоци и боксови го удираат додека лежи.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи