Лиде Лиде конечно се запозна со Филипче

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Стана вистински хит поради коментарите на социјалните мрежи за министерот за здравство Венко Филипче, а сега конечно ѝ се исполни желбата и да го запознае.

Лиде Лиде, како што ја познава македонската јавност објави фотографија со Филипче. Таа на почетокот на пандемијата го канеше на кафе и бараше лична средба.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи