Пијан украински пилот со својот автомобил се забил во борбен авион

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

Овие сцени ни доаѓаат од Украина, каде еден пијан возач се забил во борбен авион Миг-29.

„Не е важно какви грешки сте направиле во скоро време, затоа што веројатно не можат да се мерат со украинскиот пилот кој пијан го возел својот Фолксваген Туран и се забил во Миг-29, борбен авион“, стои во објавата на Твитер.

 

Фотографиите можете да ги видите и самите:

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи