Купувачите на Зара се жалат – Невозможно е да купите онлајн поради чудни пози!

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

И смешна и чудно прекрасна, незгодноста на „Зара“ стана хит на социјалните мрежи со целиот профил на Инстаграм @AwkwardZara кој е посветен на собирање на најчудните фотографии и пози.

Па, да видеме што ископаа модните детективи. Бидејќи немате начин да видете како стои облеката во „нормална“ поза, ќе мора да ја купите и да видете сами.

 

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи