Colorful sunset

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Colorful sunset
Colorful sunsetColorful sunset
Colorful sunsetColorful sunset

Автор: Јосиф Трајкоски

Јосиф Трајкоски e дипломиран преведувач, фото и видео ентузијаст. Професионално се занимава со овие дејности, но пасија во животот му е кинематографијата и зацртаната цел во животот му е да работи во филмската индустрија.
Линкови за фото портофолио:
https://www.instagram.com/jozeph.christ/


Види ги сите објави за Јосиф Трајкоски

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи