Мајка и ќерка физички нападнати од три лица во Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На 29.03.2021 во Полициската станица Прилеп, Е.К.(21) од Прилеп пријавила дека во центарот на Прилеп, таа и  нејзината мајка биле физички нападнати од три лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи