Убавицата на Попова Шапка – лисица пресладок гостин на тераса во хотел

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

 

Вработените од хотелот „Арена Тетекс“ на Попова Шапка, кој е познат по терасата со одличен поглед кон ски терените, имале пресладок непоканет гостин на терасата. Како што е објавено на Инстаграм профилот на хотелот, на терасата си седнала прекрасна лисица.

 


 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи