Македонија доби цртан филм за натпреварот со Германија – сигурно ќе уживате

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

 

 

Историската победа на Македонија над Германија е топ тема, не само кај нас, туку и во светот. Порталот „Just Cartoon“ направи цртан филм од натпреварот кој сензационално го добивме со краен резултат 2:1.

Погледнете го видеото со најважните моменти од натпреварот. Ви ветуваме кратко, но слатко уживање.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи