Прилепчанец уапсен – во домот му била пронајдена марихуана

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

На 06.04.2021 на ул„Сремски Фронт“ во Прилеп, полициски службеници од Полициската станица Прилеп го лишиле од слобода С.Џ. (34) од Прилеп затоа што при претрес во неговиот дом, узвршен со судска наредба, била пронајдена и одземена марихуана. Тој бил приведен во полициска станица и по целосно документирање на случајот против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи