Неограничени количини на „Изворска” на вакциналните пунктови

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print

Компанијата Кожувчанка на кавадаречкиот градоначалник Митко Јанчев донира неограничена количина на негазирана природна изворска вода ,,Изворска” на сите вакцинални пунктови во државата.

„Во овие тешки моменти нашата компанија несебично помагаше онаму каде што беше потребно, се радуваме што и во овие моменти на вакцинација и имунизација ќе го направиме истото“, велат од Кожувчанка.

 

 

 

 

 

 

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи