Прилепчанец тешко повреден откако со мотор удрил во заштитна ограда

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


МВР информира дека на 12.04.2021 во 16.20 часот на ул.„Кеј 1 Мај“ во Прилеп, Ј.А (58) од Прилеп, управувајќи мотоцикл „Томос“, со прилепски регистарски ознаки, изгубил контрола и удрил во заштитна ограда.

По незгодата, Ј.А. бил пренесен во Општата болница Прилеп каде му биле констатирани тешки телесни повреди.

Увид на местото на незгодата извршила увидна екипа на Полициската станица Прилеп.

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи