Утре ќе нема струја во село Лажани

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


ЕВН Македонија  известува дека заради рализација  на инвестициони зафати за подобрување на квалитетот со снабдување со електрична енергија, ќе има прекин со снабдувањето со  електрична на ден 20.04.2021 (вторник) во период од 9³⁰до 15 ³⁰часот во населено место с. Лажани, Општина Долнени.

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи