Педофил преку пораки на 15 годишно девојче му се заканува дека ќе го киднапира и силува

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На Фејсбук групата СТОП Педофилија беше споделен разговор од возрасен човек кој пишува недолични и вознемирувачки пораки на 15 годишни девојчиња заканувајќи им се дека ќе ги киднапира и ќе ги силува.

„Да го направиме славен човекот кој пишува вакви погани работи на 15 годишни девојчиња и се заканува дека ќе ги киднапира и ќе ги силува. Доколку некој од вас го има во пријатели избришете го заради ваша безбедност и безбедност на вашите деца“, пишува во Фејсбук објавата.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи