Прилепчанец нападнат во објект во изградба во Аеродром

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Во СВР Скопје Р.Т.(27) од Прилеп пријавил дека околу 07.10 часот во објект во изградба на подрачје на Аеродром, по претходна расправија, бил физички нападнат од 17-годишник од с.Трубарево, скопско.

Сочинет е записник за констатиран прекршок по член 12 од Законот за прекршоците против јавниот ред и мир.

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи