Боево гаѓање кај Слива во Крушево

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На ден 04.05.2021 година во времето од 08:00 до 13:00 часот во Крушево на м.в. „Слива“- патот за излетничкото место „Кипрово“ од страна на целокупен полициски состав од  ПС од ОН Крушево ќе се спроведе боево гаѓање.

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи