Лото девојката Маријана со велигденски јајца посака многу здравје, среќа, љубов и мир

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Македонската лото-девојка и водителка Марјана Станојковска на својот Инстаграм профил ги почести своите следбеници со вапсани јајца во црвена боја и велигденски декорирана трпеза. Таа посака многу здравје, среќа, љубов и мир.

„Светото Велигденско јајце нека ви донесе здравје, среќа, љубов и мир“, напиша Маријана.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA (@marjanamay)

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Липо ласер и спа капсула за прв пат во Прилеп

Play Video

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи