Краткотраен прекин на водоснабдување на средно високите зони во Крушево

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Краткотраен прекин на вода ќе имаат домаќинствата од средно високи зони во град Крушево, односно делови од подолу наведените улици:

Тодор Проески
Томе Никле
Киро Фетак
Никола Карев
Мише Ефтим
Коча Миленку
Манчу Матак
Партизанска
Питу Гули

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи