Триесет годишен маж бил нападнат од две лица во центарот на Прилеп после сообраќајна незгода

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 02.05.2021 во 18.00 часот во Полициската станица Прилеп, Ш.Ч.(33) од Република Турција, со привремен престој во с.Канатларци, прилепско, пријавил дека околу 12,30 часот на ул.„Прилепски бранители“, по претходно случена сообраќајна незгода, бил физички нападнат од две лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи