ВИДЕО – Запознајте се кои струки и дуални паралелки ги нуди СОУ „Ѓорче Петров“ – Прилеп

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Деветтоодделенци СОУ „Ѓорче Петров“ – Прилеп ги отвори вратите за Вас, идни средношколци кои се определувате за вашата животна патека, одлучете се за квалитетно образование.

Преку видео-презентација ви ги претставуваме и дуалните паралелки за прва година за учебната 2021/2022 година.


Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи