Сончево време со мала облачност и слаб ветер

Facebook
Twitter
Email
Print


Времето денес ќе биде сончево со мала до умерена облачност и со слаб до умерен ветер претежно од северозападен правец. УВ=7

Во Прилеп и регионот, температурата ќе се движи од 6 °C до 23 °C.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи