Обид за самоубиство во Скопје, спасувачка акција во тек

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


Лице качено на покрив од зграда се заканува дека ќе си го одземе животот скокајќи од истата. Станува збор за зграда во близина на трговскиот центар Мавровка во Скопје.

Во моментов на теренот има присуство на полициски, противпожарни и болнички екипи кои поставија душек околу зградата, додека дел од спасувачките екипи се обидуваат да го разубедат.

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Нови атрактивни профили за учебната 2021/2022 во СОУ „Ристе Ристески-Ричко“

Play Video

Профили за уписи во I ( прва ) година во СОУ „Орде Чопела“ - Прилеп

Play Video