Прилепчанец физички нападнат пред аптека од неколку лица

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on print
Print


На 20.06.2021 во 00.00 часот во Полициска станица Прилеп, Т.Ј.(37) од Прилеп пријавил дека на 19.06.2021 околу 23.40 часот, во близина на аптека во Прилеп, бил физички нападнат од С.Џ. и уште неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи