Татко и син нападнати пред угостителски објект во Прилеп


На 20.06.2021 во 02.00 часот во ОВР Прилеп, С.И.(49) од Прилеп пријавил дека на 19.06.2021 околу 21.45 часот, пред угостителски објект во Прилеп, тој и неговиот 17-годишен син, по претходно недоразбирање, биле физички нападнати од неколку лица.

Од МВР известуваат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Не е дозволено преземање на оваа содржина или на делови од неа, што се однесува на текст фотографија видео без дозвола од редакцијата на ИНФО КОМПАС.

Можеби ќе ве интересира

Следете не на facebook

 

Вашата поддршка многу ни значи